Česky / English

Naše tantrické masérky a maséři jsou certifikováni a dále prochází interními tréninky. Absolvovali různá školení a výcviky učitelů jako  John Hawken, Alan Lowen, David Deida nebo Richard Vojík a Denisa Palečková.

Radush

Tantrickou masáž vnímám jako projev nejhlubší úcty k osobě a tělu přijímajícího masáž. Všichni si zasloužíme láskyplný dotek, kterého se nám ve větší, či menší míře dostává od našich partnerů. Při masáži jde o uvolnění těla i mysli, což umožní otevření se mnohem intenzivnějšímu prožitku, který nás provází ještě několik hodin po masáži. Ať už se vám nedostává doteku, či energie, tantrická masáž je spojením obou. Naše tělo je místo, kde bydlíme, je to chrám naší duše a proto si všichni, bez rozdílu zasloužíme jemnou, citlivou a láskyplnou péči, jakou právě tato masáž poskytuje.

 

Zuzana

Tantrická masáž pro mě znamená dostat se do jiné dimenze. Odpoutat se od každodenních starostí. Vnímat sám sebe teď a tady pomocí doteků, pohlazení a porozumění.
Miluji masáže a tantra je prostě vyšší level. Není to pouze masáž svalů, jde hlouběji do těla, do duše, do emocí.
Mám ráda práci s tělem a věnuji se jí již 10 let. Vidím a cítím, jak je dotek důležitý a jak velký vliv má na naše zdraví a životní pohodu.
Nejlepší na tom je, že dopřát si ji může každý. Nezáleží na pohlaví či věku.

Rozmazlování si zasloužíme všichni!

 

 

Any

K tantře mě přivedlo uvědomění, že nejsme pouze fyzickým tělem. Je to vnímání života očima lásky.....je to každodenní radost z přítomného okamžiku. Je to pocit štěstí při běžných činnostech, pocit naplnění z dýchání, z dobrého jídla, z tance či zpěvu ptáků.
Jsme bytosti světla žijící v chrámu, tím chrámem je naše tělo a je třeba své tělo milovat. Tantrická masáž Vás učí milovat sebe sama, přijímat se a uvědomit si svou jedinečnost.

Otevřete své srdce a milujte život, jen tak .... a vše krásné jednoduše přijde.

 

Dave

Vědomý a láskyplný dotek maséra, při kterém se tělo i mysl masírovaného, odevzdávají do záplavy smyslných a blažených pocitů s uvědoměním si sebe sama a své podstaty bytí.

To je mé vnímání tantra masáže.